Postup

Postup digitalizace fotografií a všech dalších médií (diapozitivy, negativy, aj.) je velice jednoduchý. Nejprve si vyberte způsob dopravy, jaký je pro vás nejvhodnější. Poté nám stačí zavolat nebo napsat e-mail a informovat nás o vaší poptávce. Pokud si nebudete vědět rady, kontaktujte nás a my vám rádi pomůžeme s výběrem nejvhodnější přepravy vašich videokazet a fotografií.

OSOBNÍ PŘEDÁNÍ  ZÁSILKOVNA  ČESKÁ POŠTA  VYZVEDNUTÍ U VÁS

Chcete poradit? Kontaktujte nás:

+420 605 564 694 | +420 724 111 234
vhsprevod@gmail.com

Nevyhovuje vám ani jeden ze způsobů přepravy zakázky pro digitalizaci? Kontaktujte nás a my vám rádi poradíme a pomůžeme vaši situaci vyřešit. 

4 ZPŮSOBY dopravy diapozitivů, negativů a fotografií

 

Osobní předání

Navštivte nás na pobočce DIGITALIZACE VHS na adrese Marie Cibulkové 26, Praha 4 osobně a přineste vaše diapozitivy, negativy a vše co si přejete digitalizovat. Sledujete prosím OTEVÍRACÍ DOBU a vždy doporučujeme PŘEDEM ZAVOLAT, abychom se náhodou neminuli.

Osobní předání

Zásilkovna

Začátkem roku 2018 jsme pro vás připravili také možnost zaslat nám nosiče přes pobočky Úschovny, kterých je po celé ČR více jak 1400 a doprava je o pár korun levnější než u České pošty. Pro informaci jak postupovat nás prosím kontaktujte na vhsprevod@gmail.com

Zásilkovna

Česká pošta

Zašlete nám vaše Diapozitivy, negativy fotografie nebo jiná média k digitalizaci Českou poštou na adresu Marek Kotala, Rostoklaty 52, Rostoklaty 281 71. Fotografie kvalitně digitalizujeme a zašleme zpět.

Česká pošta

Vyzvedneme u vás doma / v práci

Nemáte prostor a čas běhat na poštu nebo k nám do kanceláře? V Praze a okolí si u nás můžete objednat prémiovou službu vyzvednutí VHS a videopásků k digitalizaci u vás doma nebo v práci. CENA této služby je od 1.000,- Kč

Vyzvedneme u vás doma / v práci

KONTAKT

+420 605 564 694
+420 724 111 234

Chci se zeptat