Časté dotazy - Skenování Diapozitivů | Negativů

Jak rychle bude má zakázka vyřízena?

Aktuální dodací dobu naleznete ZDE. Běžně je dodací doba digitalizace 12-14 dnů všech médií. Ovšem při větším vytížení prodlužujeme délku dodání na 15-20dnů. Opravdu výjímečně poté na delší dobu a to v případě velmi vytížených dnů (Před Vánoci) nebo při velmi velkém objemu záznamů (více jak 500 Diapozitivů) O přesnějším datu dodání budete vždy informování telefonicky nebo e-mailem či při osobní návštěve :-) . Nebojte se zeptat (vhsprevod@gmail.com | +420 724 111 234 - Kotala Marek )

Přijímáte objednávky i ze Slovenské republiky?

ANO, není problém nám zaslat fotografie, diapozitivy nebo jiné média ze Slovenska. Pro přepravu můžete použít jak Poštu tak zaslání balíku prostřednictvím zásilkovny. Pro více informaci nás prosím kontaktujte.

Co je digitalizace?

Digitalizace je převod, stažení, zálohování fotografie, diapozitivu nebo jiného analogového média do digitální tedy počítačové podoby. V digitalní podobě, je fotografie stálokvalitní a lze ji nadále převádět do různých formátů, graficky úpravovat, zvětšovat a pod. Takto digitalizovanou fotografií si poté přehrajete např. na svém PC, Notebooku, v chytrém telefonu nebo tabletu.

Jak k vám fotografie, diaky a pod. dodám, aby byla zajištěna jejich bezpečnost?

OSOBNĚ, PŘIJEDEME NEBO POŠLETE ZÁSILKOVNOU/POŠTOU. Ideální formou bezpečného předání originálů je osobní dodání u nás v kanceláři firmy na adrese: Marie Cibulkové 26, Praha 4. Jednou z bezpečných předání je také to, že si pro originály osobně přijedeme a převezmeme a opět vám je i včetně digitalizovaných záznamu takto dovezeme. Dalším způsobem je zazlat originály doporučeně Českou poštou nebo jinou dopravní společnosti.

Staráte se o soukromí klientů?

ANO, NDA a OBJEDNÁVKA, veškeré fotografie a vzniklé data jsme povinni ze zákona chránit před náhledem třetích stran. Rozhodně vzniklé data nevystavujeme volně bez souhlasu majitele ani nepředáváme třetím stranám.

Jaké typy dokážete digitalizovat a zálohovat?

VŠECHNY fotografie, diapozitívy, negativy.

Je digitalizace bezpečná? Bude zachován originál?

ANO! Digitalizace fotografií a ostatních medií do PC je běžný proces skenování na skeneru. Ještě se nestalo aby se v našem profesionálním zařízení záznam poškodil!

 

Máte jiný dotaz? Zeptejte se

Odpovíme vám e-mailem nebo telefonicky :-)

KONTAKT

+420 605 564 694
+420 724 111 234

Chci se zeptat